Морпіхи 37 бригади ЗСУ відбили масований штурм ворога на Олександрівському напрямку
Морпіхи 37 бригади ЗСУ відбили масований штурм ворога на Олександрівському напрямкуКиїв • "Деталізація"28 березня 2026, 17:42 • 7165 переглядиБійці відбили масовану атаку бронетехніки на Олександрівському напрямку. Ворог втратив танк та 27 осіб, що перевищило втрати за попередні три доби.Вранці 28 березня, бійці 37 окремої бригади морської піхоти відбили спробу масованого штурму російських окупантів на Олександрівському напрямку. Про це повідомляє "Деталізація" з посиланням на пресслужбу бригади.ДеталіПротивник залучив для штурму важку броньовану техніку та велику кількість особового складу - з початку поточного року це була найпотужніша атака на даному відтинку фронту.За першу половину поточної доби втрати особового складу та техніки противника перевищили сумарні показники попередніх трьох діб...