На Львівщині викрили схему постачання неякісного вугілля до закладів освіти на понад 2 млн грн
На Львівщині викрили схему постачання неякісного вугілля до закладів освіти на понад 2 млн грн Мер міста та посадовці організували схему постачання 214 тонн неякісного палива до 11 закладів освіти. Збитки бюджету склали майже 2,3 млн гривень.У Львівській області правоохоронці викрили схему постачання неякісного вугілля до дитячих навчальних закладів. За даними слідства, до освітніх установ доставили 214 тонн вугілля, яке не відповідало умовам контракту. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передає "Деталізація".ДеталіЗа даними слідства, у вересні 2025 року заступник директора приватного підприємства домовився з міським головою одного з міст Львівщини про отримання переваг під час укладення договору на постачання вугілля....