Генштаб підтвердив ураження нафтотерміналу і військово-морської бази рф в новоросійську, влучання по НПЗ “Албашнєфть”
Київ • "Деталізація"2 березня 2026, 13:14 • 1926 переглядиГенштаб ЗСУ підтвердив ураження нафтового терміналу "Шесхаріс" та військово-морської бази "Новоросійськ" 2 березня. Також підтверджено знищення резервуарів на НПЗ "Албашнєфть" 28 лютого.Генеральний штаб ЗСУ підтвердив ураження нафтового терміналу і військово-морської бази рф в Новоросійську, уточнив результати влучань по НПЗ "Албашнєфть", пише "Деталізація".У ніч на 2 березня в рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України уразили нафтовий термінал "Шесхаріс" та військово-морську базу "Новоросійськ" у Краснодарському краї рф. Зафіксовано масштабну пожежу на території. За попередньою інформацією підтверджено ураження нафтоналивних стендерів терміналу та радіолокаційної станції із комплексу С-400- повідомили у Генштабі.Ступінь завданих збитків та інші результати уточнюються....