Стармер заявив, що йому набрид вплив путіна та Трампа на вартість енергоносіїв у Британії
Стармер заявив, що йому набрид вплив путіна та Трампа на вартість енергоносіїв у БританіїПрем'єр Британії розкритикував залежність вартості енергії від дій лідерів США та рф. Стармер закликає стабілізувати судноплавство в Ормузькій протоці.Британський прем’єр-міністр Кір Стармер заявив, що йому набрид вплив президентів США та росії на вартість енергоносіїв у Великій Британії. Про це повідомляє The Guardian, пише "Деталізація".ДеталіКір Стармер сказав у четвер у розмові з Робертом Пестоном з телеканалу ITV, що йому "набридло" те, як дії Дональда Трампа на Близькому Сході впливають на британське суспільство, нібито проводячи паралелі між президентом США та володимиром путіним.Мені набридло, що рахунки сімей по всій країні за...