В Україні понад 14 тис. ремонтників отримають по 20 тис. гривень доплати за лютий
В Україні понад 14 тис. ремонтників отримають по 20 тис. гривень доплати за лютийУряд виділив 281,3 млн грн на виплати енергетикам та комунальникам за відновлення інфраструктури. Кошти нарахують безпосередньо на банківські рахунки.Понад 14 тисяч працівників ремонтно-відновлювальних бригад отримають доплати за лютий. Йдеться про фахівців, які щодня відновлюють критичну інфраструктуру після російських атак. Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко, передає "Деталізація".Понад 14 000 працівників ремонтно-відновлювальних бригад отримають доплати за лютий. Кошти будуть перераховані енергетикам, комунальникам, газовикам та залізничникам. Доплата становить 20 тисяч гривень. Для цього Уряд виділив 281,3 млн грн. Такі ж виплати передбачені і за березень – написала прем’єрка.За словами...