Уряд Молдови запровадив режим підвищеної готовності в енергетиці на 2 місяці
Уряд Молдови запровадив режим підвищеної готовності в енергетиці на 2 місяціУряд Молдови запровадив режим підвищеної готовності в енергетичному секторі на 60 днів. Рішення ухвалили 4 березня через події на Близькому Сході.Уряд Молдови схвалив пропозицію Національного центру управління кризовими ситуаціями запровадити на 60 днів режим підвищеної готовності в енергетичному секторі. Як повідомили в пресслужбі Кабміну, рішення ухвалили на засіданні 4 березня у зв’язку з останніми подіями на Близькому Сході. Про це пише Newsmaker, пише "Деталізація".ДеталіКабінет Міністрів схвалив рішення запровадити режим підвищеної готовності в енергетичному секторі. В уряді вважають, що ситуація не потребує виняткових заходів, тому введення режиму надзвичайного стану наразі не...