росіяни 224 рази застосували хімічні речовини проти України за січень 2026 року – Генштаб
російські окупанти 224 рази застосували небезпечні хімічні речовини у січні 2026 року, переважно газові гранати К-51 та РГ-ВО. З початку повномасштабної агресії зафіксовано понад 12 тисяч таких випадків.Фото: Генеральний штаб ЗСУВпродовж січня 2026 року російські окупанти 224 рази застосували небезпечні хімічні речовини проти України. Всього з початку повномасштабної агресії зафіксовано понад 12 тисяч випадків застосування небезпечних хімічних речовин. Про це повідомляє "Деталізація" з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.ДеталіВорог переважно застосовував газові гранати типу К-51 та РГ-ВО, споряджені хімічними речовинами CS та CN. Ці гранати належать до засобів боротьби із заворушеннями. Ці речовини не належать до переліку бойових отруйних речовин смертельної...