Кількість постраждалих від удару балістикою по Миколаєву зросла до п’яти
Кількість постраждалих від удару балістикою по Миколаєву зросла до п'ятиКиїв • "Деталізація"3 травня 2026, 09:17 • 3320 переглядиЧерез удар балістикою по Миколаєву госпіталізовано п'ятьох людей. Віталій Кім повідомив про пошкодження приватних житлових будинків.У Миколаєві кількість постраждалих у результаті ворожої атаки зросла до п'яти. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає "Деталізація".Станом на зараз госпіталізовано пʼятьох людей – трьох чоловіків та двох жінок. Є пошкодження приватних будинків - повідомив Кім.НагадаємоЯк повідомляв "Деталізація", у Миколаєві внаслідок удару балістикою постраждали двоє людей. Їм надають необхідну медичну допомогу. Ворог запустив по Україну балістичну ракету та понад 260 дронів. Сили ППО знищили 249 безпілотників, є влучання03.05.26, 08:20 • 3012 переглядiвАнтоніна...